O nas

pastelowe-logo

 

 

Miło jest mi gościć Państwa w Pastellove - pracowni, którą stworzyłam z pasji tworzenia rzeczy nietuzinkowych. Flagowymi produktami marki są personalizowane kuchnie dziecięce i tablice manipulacyjne.

Nasze projekty powstają  w oparciu o posiadane doświadczenie oraz wykształcenie pedagogiczne. Jako mama dwójki dzieci bazuję na marzeniach i sugestiach dzieci - własnych i przyjaciół:) To one są pierwszymi testerami i surowymi sędziami naszych prac. 

Stale się rozwijamy i dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas przedmioty były coraz lepsze. 

Wierzę, że we wszystkim, co powstaje w naszej pracowni widać wielką pasję i zaangażowanie i miłość do tego co robimy.

Jeśli zatem  szukają Państwo rzeczy niebanalnych, spersonalizowanych i łagodnych w swoim wyrazie – zapraszam do Pastellove! Na pewno znajdziecie  tutaj coś wyjątkowego.

Pastellovo pozdrawiam:)

Monika Kowalczyk 

 

Ważne: Nie znajdziecie Państwo u nas  rzeczy robionych "od formy" - zatem wszystkich miłośników asortymentu prosto z zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych zapraszamy do sieciówek:) My gwarantujemy niepowtarzalność i unikatowość. Możecie być Państwo pewni, że zakupiony u nas produkt został przygotowany starannie, z wielkim zaangażowaniem, a nierzadko  według Państwa zapotrzebowania i wskazówek. Jednakże poszczególne egzemplarze tworzonych przez nas przedmiotów mogą różnić się pomiędzy sobą detalami lub posiadać drobne niedoskonałości, co wpisane jest w specyfikę rękodzieła.

Gwarantujemy, że osoby, które szukają niesztampowych przedmiotów będą zadowolone z zakupów w naszym sklepie:)

 

 

 

UWAGA - nasze projekty (kuchnie,  tablice manipulacyjne) chronione są prawem autorskim. Kopiowanie i powielanie ich w celach sprzedażowych jest ZABRONIONE! 

IMG_5037[1]