Nasza Oferta

pastelowe-logo

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w podkategoriach: Drewniane, Tekstylne, Pozostałe. Znajdziecie tam Państwo szczegółowe opisy i zdjęcia dostępnego aktualnie asortymentu. Ekologiczne, unikatowe zabawki dla dzieci. Wspaniałe zabawki dla dziewczynek i nie tylko.

Nasze główne produkty to:


KUCHNIE DZIECIĘCE – jedyne tego typu na polskim rynku! Drewniane, w jasnej kolorystyce, personalizowane (ozdobna tabliczka zawiera imię dziecka). Do każdej kuchni wystawiamy certyfikat potwierdzający jej ręczne wykonanie.
Nasze kuchnie występują w 4 wersjach wyposażenia. Państwo sami decydujecie, jaka będzie najwłaściwsza dla Waszego dziecka! 

Są to:

  • wersja MINI – szafka z dużym piekarnikiem i szufladą, malowana na biało, wyposażona w płytę grzewczą i zlew. Drzwiczki piekarnika pomalowane farbą kredową. Element dekoracyjny (napis: „bon apetit”, bądź inny dekor o tematyce kuchennej). 
  • wersja PODSTAWOWA– j/w + płyta imitująca ścianę kuchni w kolorze białym (jednostronnie malowana) , wykończona haczykami z motywami kuchennymi, półeczką, oraz tabliczką z imieniem dziecka. 
  • wersja STANDARD – j/w + komódka z szufladdkami
  • wersja DE LUX – w której płyta (ściana kuchni) pełni podwójną rolę. Od strony kuchni jest ona wyposażona w dekoracyjne haczyki do zawieszania kubków, czy łyżeczek, oraz praktyczną półeczkę. Druga strona płyty to duża tablica kredowa (wymiary ok. 50×50). Dziecko ma zatem dodatkowy element zabawy, a Państwo oszczędzacie pieniądze i miejsce.kuchnia i płyta jak w wersji
  • Dodatkowo do każdej kuchni mogą Państwo dokupić wyposażenie, tj.: kubki lub filiżanki, talerzyki, garnek lub patelnie, łyżki kuchenne, tekstylne ręcznie szyte owoce, warzywa. 

Należy pamiętać, że kuchnie wykonywane są ręcznie, każdy egzemplarz jest jednostkowy, dlatego mogą się różnić między sobą detalami. Każdy stworzony przez nas egzemplarz jest bardzo dokładnie opisywany i fotografowany.


Ponadto znajdziecie Państwo u nas:

BIURECZKA+KRZESEŁKA Z MIEJSCEM DO PRZECHOWYWANIA
POJEMNE SKRZYNIE DO PRZECHOWYWANIA – w kilku opcjach: z wiekiem lub otwarte, z kółkami lub bez, 
PÓŁKI NA KSIĄŻKI I GADZETY
DROBNY ASORTYMENT – chusteczniki, pudełka – z możliwością personalizacji
TEKSTYLIA – ręcznie szyte zabawki, poduszki, zagłówki, elementy garderoby, akcesoria

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów!