O Nas

Pastellove

Pastellove to niewielka pracownia, której jestem twórcą. Powstają w niej unikatowe przedmioty dla dzieci – głównie Tablice Manipulacyjne. Wszystkie prace tworzone są według własnego projektu i w oparciu o opracowane przeze mnie autorskie techniki.

Tablice Manipulacyjne Pastellove powstają od 2017 roku (jako jedne z pierwszych w Polsce). Zdobyte doświadczenie, ciągły rozwój i praca pełna pasji przyczyniły się do tego, że nasze tablice jako pierwsze na rynku (w roku 2018) uzyskaly CERTYFIKATY poświadczające ich bezpieczeństwo i jakość.:
– Certyfikat „Produkt Przyjazny Dziecku” („Bezpieczne Dziecko”)
– Certyfikat Rękodzieła,
– Certyfikat Zgodności z normami zharmonizowanymi dot. bezpieczeństwa zabawek PN-EN 71-1 i PN-EN 71-2- (wydany w oparciu o profesjonalne badania przeprowadzone przez Centrum Badań i Certyfikacji.

Takie podejście do tworzenia i kontroli jakości, jak również praca w oparciu o autorskie techniki dekoracyjne (np. obrazki i wzory na stałe „wdrukowane” w drewno!:) sprawiają że Tablice Manipulacyjne Pastellove są absolutnie unikatowe na rynku.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, absolwentką wydziału Pedagogiki i Psychologii i wielką pasjonatką tego, co robię. Nikogo nie kopiuję, poświęcam wiele godzin na właściwy dobór i dopracowanie elementów, przywiązuję wielką wagę do bezpieczeństwa,  walorów funkcyjnych, ale również estetycznych. Dlatego Tablice Manipulacyjne Pastellove są nie tylko pasjonującą zabawką, ale również piękną ozdobą dziecięcego pokoju.

Tworzę ręcznie, z materiałów przyjaznych dzieciom i środowisku, używam bezpiecznych farb wodnych, staram się, aby każda tablica manipulacyjna była niepowtarzalna i wyjątkowa. Kupując w Pastellove macie Państwo pewność wysokiej jakości oraz niepowtarzalnego designu.

Pastellove

Marka Pastellove stale się rozwija, wprowadzamy coraz nowsze i ciekawsze rozwiązania, urozmaicamy wzornictwo. 

Jeśli zatem szukają Państwo rzeczy niebanalnych, spersonalizowanych i łagodnych w swoim wyrazie – zapraszam do Pastellove! Wierzę, że poczujecie się u nas wyjątkowo a Tablica Manipulacyjna Pastellove  przyniesie obdarowanemu przez Was Maluszkowi wiele radości:)

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam,

Monika Kowalczyk

Certyfikat
Pastellove

PASTELLOVE Monika Kowalczyk
ul. Osowska 85 lok. 2V
04-351 Warszawa
tel. +48 502 366 812
pastellove@pastellove.pl

NIP 825-165-22-18
REGON 365816931

nr rachunku bankowego  06 1140 2004 0000 3602 7653 9104

Dodatkowe dane dla przelewów zagranicznych

  • kod BIC/SWIFT mBank: BREXPLPWMBK
  • nazwa i adres banku mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2

Zakupione w sklepie internetowym tablice manipulacyjne można odebrać osobiście w siedzibie naszej pracowni w Warszawie.