O Nas

yyyPierwsze Tablice Manipulacyjne ze znakiem Pastellove powstały jako jedne z pierwszych w Polsce – od początku 2017 roku. Zdobyte doświadczenie, ciągły rozwój i praca pełna pasji przyczyniły się do tego, że nasze tablice jako pierwsze na rynku (w roku 2018) uzyskaly CERTYFIKATY poświadczające ich bezpieczeństwo i jakość.:

– Certyfikat „Produkt Przyjazny Dziecku” („Bezpieczne Dziecko”)
– Certyfikat Rękodzieła,
– Certyfikat Zgodności z normami zharmonizowanymi dot. bezpieczeństwa zabawek PN-EN 71-1 i PN-EN 71-2- (wydany w oparciu o profesjonalne badania przeprowadzone przez Centrum Badań i Certyfikacji.

Takie podejście do tworzenia i kontroli jakości, jak również praca w oparciu o autorskie techniki dekoracyjne (np. obrazki i wzory na stałe „wdrukowane” w drewno!:) sprawiają że Tablice Manipulacyjne Pastellove są absolutnie unikatowe na rynku.

Nikogo nie kopiujemy, poświęcamy wiele godzin na właściwy dobór i dopracowanie elementów, przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa,  walorów funkcyjnych, ale również estetycznych. Dlatego Tablice Manipulacyjne Pastellove są nie tylko pasjonującą zabawką, ale również piękną ozdobą dziecięcego pokoju.

Tworzymy ręcznie, z materiałów przyjaznych dzieciom i środowisku, używamy bezpiecznych farb wodnych, staramy się, aby każda tablica manipulacyjna była niepowtarzalna i wyjątkowa. Kupując w Pastellove macie Państwo pewność wysokiej jakości oraz niepowtarzalnego designu.

Marka Pastellove stale się rozwija, wprowadzamy coraz nowsze i ciekawsze rozwiązania, urozmaicamy wzornictwo. 

Jeśli zatem szukają Państwo rzeczy niebanalnych, spersonalizowanych i łagodnych w swoim wyrazie – zapraszam do Pastellove! Wierzymy, że poczujecie się u nas wyjątkowo a Tablica Manipulacyjna Pastellove  przyniesie obdarowanemu przez Was Maluszkowi wiele radości:)

 

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do zakupu

Certyfikat
Pastellove

tel. +48 502 366 812

pastellove@pastellove.pl

NIP 775-208-11-63
REGON 473267030

nr rachunku bankowego  74 1140 2004 0000 3302 8064 2582

Dodatkowe dane dla przelewów zagranicznych

  • kod BIC/SWIFT mBank: BREXPLPWMBK
  • nazwa i adres banku mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2

Zakupione w sklepie internetowym tablice manipulacyjne można odebrać osobiście (po uprzednim uzgodnieniu) w Warszawie (Praga Południe).